Výsledky klientů

Tady můžete vidět několik výsledků na našich programech. Toto je jen zlomek našich klientů, kterým jsme pomohli zhubnout od pár kilo po 50 kg a víc - právě tolik, kolik oni chtěli.

» Váš příběh: Karel Niton

Jako bývalý sportovec jsem po ukončení aktivní kariéry začal přibírat 1-2 kg ročně. Když jsem překročil 100kg, začal jsem zkoušet různé diety a protože se výsledek nedostavil, rezignoval jsemna tyto metody.
Tento program jsem poznal když mi bylo 36 let a vážil jsem 106kg. Celkově se mi podařilo zhubnout 15kg a 10 cm v pase. Mám pocit nárůstu energie a po dlouhé době jsem znovu začal sportovat. Cítím se opět v kondici.

» Váš příběh: Vladimíra Bayerová

Pracuji v kanceláři a v zaměstnání mám málo pohybu. V minulosti jsem vyzkoušela několik diet a když se mi podařilo shodit nějaké to kilo, vždy jsem jej nabrala zpět a někdy i víc.

Vyplnila jsem dotazník požadovanými údaji a již po prvních týdnech zahájení programu jsem já i mé okolí viděla rozdíl, a to hlavně v centimetrech.

zobrazit více...

» Váš příběh: Edita Sokolová

Nikdy jsem nepatřila mezi baculky a v mojí zdravotní kartě byla dokonce poznámka "podvyživená". Ale vše se začalo měnit a já postupně začala nabírat. Byla jsem z toho nešťastná.

zobrazit více...

» Váš příběh: Katarina Miklošová

Je mi 21 a kromě několika kg navíc ani moje pleť nevypadala nejlépe. Problémy s váhou nastali při mém prvním zaměstnání, kde se sedělo celých 8 hodin postupně přibývala kila.Zkoušela jsem různé diety podle časopisů a většinou to bylo hlavně hladovění. Nakonec jsem vždy všechno nabrala zpět.

zobrazit více...

» Váš příběh: Olga

V 29 letech jsem měla značné problémy s váhou. Bála jsem se podívat na váhu, která ukazovala 107 kg. Byla jsem zoufalá ze svého vzhledu a hledala jsem řešení. Diety, které jsem zkoušela, bohužel zabíraly jen krátce, váha se vždy vracela zpět s nádavkem. Na internetových stránkách jsem náhodně narazila na Centrum redukce váhy. Po krátkém rozhovoru s konzultantkou jsem nabyla přesvědčení, že to je ten způsob, který jsem dávno hledala.

zobrazit více...

» Váš příběh: Michal Masár

Od základní školy jsem patřil mezi lidi co byli víc při těle. I když jsem se věnoval a stále se věnuji sportu. Naučil jsem se s tím žít.

Asi před rokem jsem se postavil na váhu a zhrozil jsem se.

zobrazit více...

Podobných příběhů je mnoho a s naší pomocí můžete dosáhnout stejného úspěchu.

Váš osobní program

Vyplňte následující údaje a my Vám pomůžeme dosáhnout Vašeho cíle. Výsledky jsou garantovány díky našemu individuálnímu přístupu.

 
Jméno: Příjmení:
Ulice: Město/PSČ:
Telefon (nutné): Doba, kdy jste k zastižení na telefonu:
E-mail:
 
 
Věk:                Výška:     cm            Váha:     kg           
 
Máte skutečně seriózní zájem o hubnutí?:     
Pokud ano a máte vážný zájem, kolik kilogramů byste rád(a) zhubl(a)?:     
 
Co jste zkoušeli dříve a jak to pro Vás fungovalo? (konkrétně):
 
Jaký je Váš HLAVNÍ důvod pro to, že chcete zhubnout? (konkrétně):
 
Máte nějaké zdravotní problémy? (konkrétně):
 
Kolik máte pravidelně hlavních jídel za den?:
Kolik peněz utratíte v průměru denně za jídlo? (odhadem):
Jestliže by Vám vyhovovaly naše programy, kdy byste chtěli začít?:      
 
Jak jste našli naše webové stránky?:      
 
Ochrana osobních údajů, informace o firmě